forBET kod promocyjny 2020

Kod promocyjny forBET to wyższa niż w standardzie oferta powitalna. Nowi gracze aktywujący kod zapisują się do promocji VIP, która w przypadku bonusu forBET oznacza o 50 PLN wyższą bonifikatę – zamiast 1200 PLN odbierasz 1250 PLN! Sprawdź – jaki kod promocyjny da ci najlepszy bonus od forBET.

Na zakłady bukmacherskie forBET kod promocyjny brzmi: KASAVIP. To unikalny bonus, który nie jest dostępny u nikogo innego na rynku. Kod promocyjny doładowuje powitalną ofertę o dodatkowe 50 PLN.

Kod ważny jest do 31.08.2020

Kod promocyjny forBET - podsumowanie

OfertaCo zyskujesz?
Kod promocyjny: KASAVIPPromocja VIP
Bonus od pierwszego depozytu100% do 450 PLN
Bonus od drugiego depozytu75% do 400 PLN
Bonus od trzeciego depozytu50% do 400 PLN
Cashback5% zwrotu stawek do 700 PLN (tygodniowy okres rozliczeniowy)
Bonus urodzinowy20 PLN w dniu urodzin dla aktywnych klientów
Kto rano wstaje temu forBET daje14% więcej do wygranych w godzinach 6:00 - 12:00
Cash-outWcześniejsza wypłata z kuponu

Co daje kod promocyjny?

Kod promocyjny w forBET powiększa bonus powitalny. Korzystając z ogólnej promocji bukmachera możesz liczyć na bonus o wartości 1200 PLN. Rejestrując konto z kodem KASAVIP otrzymasz ekstra 50 PLN. Nazwa kodu mówi sama za siebie – po prostu zyskujesz dostęp do kasy dla VIP-a!

✅Bonus 100% od pierwszego depozytu do 450 PLN (doładowanie z kodem KASAVIP)
✅Bonus 75% od drugiego depozytu do 400 PLN
✅Bonus 50% od trzeciego depozytu do 400 PLN

Rejestrując standardowe konto bez podania kodu promocyjnego twoja bonifikata wyniosłaby 1200 PLN. Kod: KASAVIP pozwala na więcej, ponieważ bonus od pierwszego depozytu zostaje powiększony, co nie jest możliwe w klasycznej ofercie.

Po aktywacji kodu forBET i odebraniu bonusów powitalnych czekają cię pozostałe promocje:

 • Cashback – co tydzień (w okresie rozliczeniowym) forBET zwraca 5% przegranych stawek do maksymalnej kwoty 700 PLN. A tłumacząc dokładniej: Suma stawek ze wszystkich zakładów wygranych i przegranych (zagranych w danym okresie) pomniejszona o kwoty wygrane z kuponów (w tym samym okresie) zostanie zwrócona w postaci środków bonusowych.
 • Zwiększone wygrane o 14% – forBET w ramach promocji “Kto rano wstaje” powiększa wygrane z kuponów postawionych i rozliczonych w porannych godzinach od 6:00 do 12:00. Promocja dotyczy zarówno dni powszednich jak i weekendów, a kwalifikujący kupon musi składać się z minimum 4 zdarzeń.
 • Bonus urodzinowy – aktywny gracz forBET, który w ciągu trzech ostatnich miesięcy złożył depozyt minimum 100 PLN w dniu swoich urodzin otrzyma bonus 20 PLN!
 • Cash-out – zagraj kupon i wypłać wygraną przed jego rozliczeniem. Cash-out to rewolucyjna funkcja, która pozwala podjąć wygrane środki z kuponu, gdy nie wszystkie typy zostały rozstrzygnięte. Na chwilę obecną cash-out w forBET dostępny jest przez telefon.

Użycie kodu promocyjnego – rejestracja

Kod promocyjny: KASAVIP zostaje aktywowany już na etapie rejestracji konta, a dokładniej wprowadzania danych do formularza rejestracyjnego forBET. Kod należy podać wraz z takimi informacjami jak imię, nazwisko, numer rachunku bankowego czy dane dokumentu tożsamości.

forBET rejestracja kod KASAVIP
forBET rejestracja kod KASAVIP

Kod: KASAVIP należy wpisać (lub wkleić skopiowany z naszej strony) w polu “kod promocyjny”, a następnie kontynuować rejestracje, czyli pozytywnie zweryfikować dane osobowe i adres e-mail. Kod promocyjny forBET można wykorzystać tylko raz, a jest on dostępny tylko dla nowych klientów bukmachera.

Aktywacja kodu

 1. Przejdź na stronę iforbet.pl i rozpocznij rejestracje
 2. W polu kod promocyjny podaj: KASAVIP
 3. Postępuj z komunikatami forBET, by ukończyć rejestracje
 4. Zaloguj się do forBET wprowadzając adres e-mail/nazwę gracza i hasło (wybrane podczas rejestracji)
 5. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto i ciesz się z powiększonego bonusu!

Kod promocyjny na telefon

Kod promocyjny forBET: KASAVIP użyć można na komputerze i mobilnym urządzeniu. Korzystając z telefonu z systemem Android lub iOS można pobrać mobilną aplikację forBET i zarejestrować konto wpisując aktywny kod promocyjny.

Bez względu na rodzaj urządzenia kod promocyjny brzmi: KASAVIP. Bonus powitalny wykorzystać można przy użyciu telefonu i tabletu.

Porównywarka kodów - który daje najwięcej?

Kod promocyjny LVbetKod promocyjny TotolotekKod promocyjny Fortuna
20 PLN - bez depozytu20 PLN - bez depozytu20 PLN - bez depozytu
Zakład bez ryzyka (brak)Zakład bez ryzyka (brak)115 PLN - zakład bez ryzyka
1500 PLN - od depozytu1000 PLN - od depozytu1000 PLN - od depozytu
Łącznie: 1520 PLNŁącznie: 1020 PLNŁącznie: 1135 PLN

forBET bonus 1200 PLN + 50 PLN

Jak pisaliśmy wcześniej standardowy bonus powitalny w forBET to bonifikaty od trzech depozytów do maksymalnej kwoty 1200 PLN. Rejestracja z kodem promocyjnym KASAVIP pozwala uzyskać większe doładowanie konta o 50 PLN! Dzięki temu bonus od pierwszego depozytu wynieść może nawet 450 PLN, a nie 400 PLN.

Bonusy forBET
Bonusy forBET

Po rejestracji konta możesz odebrać aż trzy bonusy od depozytu. Warunkiem jest realizacja poszczególnych wpłat na konto i spełnienie wymaganego obrotu.

 • Po pierwszej wpłacie (minimum 100 PLN) zyskasz: 100% bonus do 450 PLN
 • Po drugiej wpłacie zyskasz: 75% bonus do 400 PLN
 • Po trzeciej wpłacie zyskasz: 50% bonus do 400 PLN

Warunki bonusu

Po każdej wpłacie bonus zostanie przyznany na konto, ale będzie zablokowany do momentu spełnienia warunków obrotu depozytem. Odblokować bonus można poprzez jednokrotny obrót wpłatą w zakładach z kursem minimalnym 2.00. To aktywuje bonus, który trzeba obrócić cztery razy przy użyciu kuponów z minimum 3 zdarzeniami z kursem minimalnym 1.30.

Czas na obrót bonusem od momentu jego aktywacji to 30 dni.

Analogicznie należy postępować z bonusami od drugiego i trzeciego depozytu, dla których warunki obrotu są takie same.

Najpopularniejsze kody promocyjne:

#1 Kod promocyjny Fortuna

#2 Kod promocyjny STS

#3 Kod promocyjny Betclic

Co obstawisz z kodem promocyjnym?

Kod promocyjny da ci dostęp do bonusów, czyli dodatkowej kasy na obstawianie zakładów sportowych. W forBET do dyspozycji gracza są zakłady przedmeczowe i live z ponad 20 dyscyplin sportowych. Typować można już za 1 PLN.

Dostępne sporty:

Piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka, tenis, piłka ręczna, MMA, żużel, baseball, wyścigi F1, florbal, snooker, dart, futbol australijski, futsal, krykiet, unihokej, skoki narciarskie, szachy, bandy i e-sport.

forBET umożliwia funkcje cash-out, czyli wypłatę wygranej przed całkowitym rozliczeniem kuponu oraz opcję “szybki kupon”. Oferta “szybki kupon” polega na zaznaczeniu stawki za jaką chcemy zagrać, określenie wartości wygranej, zakresu kursów i daty zdarzeń, a bukmacher losowo przyporządkuje mecze spełniające wytyczne. Dzięki temu bez główkowania gracza na tacy dostaje gotowy kupon.

Formy płatności

Aby odebrać bonusy obowiązujące z kodem promocyjnym należy zrealizować depozyty. Wpłaty w forBET obsługują następujące podmioty:

 • PayU
 • dotpay
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Skycash

Co jeśli chcemy wypłacić wygraną? Wówczas należy zlecić przelew na rachunek bankowy – to jedyna dostępna metoda podjęcia środków z konta.

forBET nie pobiera prowizji od wpłat i wypłat.

Regulamin specjalnej oferty

 • Kod promocyjny pozostaje aktywny do 31.12.2020
 • Powiększone bonusy dostępne są tylko po wpisaniu kodu KASAVIP w trakcie rejestracji
 • Kod zostaje aktywowany automatycznie po wprowadzeniu do formularza rejestracyjnego forBET
 • Kod promocyjny KASAVIP obowiązuje tylko dla nowych klientów forBET
 • Kod promocyjny można wykorzystać tylko raz – rejestrując konto
 • Kod promocyjny działa w internetowych zakładach (nie jest dostępny w punktach stacjonarnych)
 • Użycie nieaktywnego kodu może skutkować brakiem specjalnych bonusów
[Głosów: 1   Average: 4/5]