Kod promocyjny STS jaki wpisać?

Kod promocyjny STS: rejestracja konta

Aby skorzystać z oferty kod promocyjny STS najpierw trzeba zarejestrować konto u tego bukmachera. Istnieją dwa sposoby rejestracji – online i w punkcie stacjonarnym. Tutaj wyjaśnimy: jak założyć konto w STS, by udanie skorzystać z kodu promocyjnego.


Jeśli chcesz odebrać bonus powitalny z kodem promocyjnym – zarejestruj konto STS w wersji online. Rejestracja w punkcie stacjonarnym pozbawia cię możliwości skorzystania z promocji.


STS to bukmacher, który wiedzie prym w ilości rejestrowanych graczy. Wiele badań wskazuje, że co drugi użytkownik wybiera STS. Szacuje się, że w STS gra ponad pół miliona aktywnych klientów.

Decydując się na rejestrację konta w STS warto pamiętać o jednym, czyli o kodzie promocyjnym, który pozwoli zyskać powiększony bonus startowy. Co jedno ma wspólnego z drugim? To że kod promocyjny STS należy aktywować już w trakcie rejestracji.

Rejestracja konta w STS składa się z dwóch kroków:

  1. krok: dane konta
  2. krok: dane osobowe

Jak wynika z naszych doświadczeń: konto STS można zarejestrować raptem w 2-3 minuty. Dzięki modelowi szybkiej rejestracji wystarczy podać tylko podstawowe dane – rejestracji można dokonać przez komputer i telefon.

#1 Krok rejestracji: dane konta

Jeśli jesteś na stronie sts.pl, to chcąc rozpocząć proces rejestracji kliknij w prawym górnym rogu pole “załóż konto”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, którego pierwszym punktem jest etap, w którym należy wpisać dane konta, czyli: adres e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny.

W celu ułatwienia rejestracji możesz przejść bezpośrednio z naszej strony do STS, a to pozwoli od razu znaleźć się na stronie z formularzem.

Pierwszy etap nie powinien sprawiać trudności, ale może zdarzyć się tak, że gracz nie zauważy, gdzie należy wpisać STS kod promocyjny. O ile pola z adresem e-mail, hasłem i telefonem są aktywne, o tyle pole z kodem promocyjnym trzeba samemu aktywować klikając w pytanie “masz kod promocyjny?”.

Kliknij: Masz kod promocyjny?
Kliknij: Masz kod promocyjny?
Kod promocyjny BONUSVIP
Kod promocyjny BONUSVIP

W polu kod promocyjny wpisz nasz kod: BONUSVIP, który pozwoli zyskać trzy bonusy na grę:

  • Darmowy zakład 29 zł
  • Zakład bez ryzyka 30 zł
  • 100% bonus od wpłaty do 1200 zł

Odbierz kod

#2 Krok rejestracji: dane osobowe

Przechodząc do kolejnego etapu rejestracji STS, formularz trzeba uzupełnić o podstawowe dane osobowe, czyli: imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL.

Tak przygotowany wniosek należy potwierdzić otrzymanym kodem SMS. Kod wysyła STS i nie jest pobierana za niego żadna opłata.

Rejestracja STS: Dane osobowe
Rejestracja STS: Dane osobowe

Po wprowadzeniu kodu SMS od STS należy zaznaczyć wymagane zgody, czyli chęć odbioru bonusu startowego i zgodność wprowadzonych danych. Później nie pozostaje nic innego jak kliknięcie przycisku “ZAREJESTRUJ”. To uczyni nas graczem STS z możliwością odbioru bonusów VIP (dzięki kodowi promocyjnemu).

Weryfikacja konta STS

Powyżej zaprezentowaliśmy sposób rejestracji konta dzięki błyskawicznej metodzie. W trakcie gry u tego bukmachera w dowolnym momencie lub przed pierwszą wpłatą należy zweryfikować konto tj. uzupełnić pozostałe dane:

  • dodać fotokopię dokumentu potwierdzającego tożsamość,
  • zweryfikować swój adres e-mail,
  • podać własny numer rachunku bankowego,
  • wpisać pseudonim (do logowania)
  • dodać adres zamieszkania

Po weryfikacji konta można zlecać wypłaty, a bukmacher zniesie także limit sumaryczny stawek, który po błyskawicznej rejestracji wynosi 5000 zł.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]