PZBUK kod bonusowy 2020

Kod bonusowy PZBUK to ekskluzywna oferta dająca więcej niż klasyczny bonus powitalny. Wpisaniu naszego kodu podczas rejestracji w PZBUK daje darmowy zakład 50 PLN + punkty do sklepiku gracza. Dwie korzyści za jednym zamachem! Sprawdź – jaki kod promocyjny da ci najlepszy bonus od PZBUK.

U bukmachera PZBUK kod bonusowy to: PROMOVIP. Już sama nazwa kodu sugeruje, że ma on wiele wspólnego z bycia VIP-em. Taka jest zasada kodów promocyjnych, które pozwalają na więcej niż standardowe bonifikaty. Rejestrując konto z kodem PROMOVIP otrzymasz bonus 50 PLN + 600 punktów.

Kod ważny jest do 31.12.2020

Weryfikacja
Kod pozytywnie zweryfikowany 100%

Kod bonusowy PZBUK – podsumowanie

OfertaCo zyskujesz?
Kod promocyjny: PROMOVIPPromocja VIP
Bonus freebetDarmowy zakład 50 PLN za rejestracje
Punkty do Sklepu gracza+600 punktów za rejestracje
Kombodoładowanie+15% do zakładów wielokrotnych
Cash-outWypłata wygranej bez czekania na rozstrzygnięcie kuponu

Co daje kod bonusowy?

Kod bonusowy zawsze daje więcej! Nie inaczej jest w przypadku bukmachera PZBUK, który normalnie oferuje niższy bonus niż ma to miejsce z kodem promocyjnym. Zakładając konto w standardzie nie ma co liczyć na dedykowaną promocję, a ma się jedynie dostęp do klasycznej oferty powitalnej. Z bonusowym kodem PZBUK zyskasz:

✅Bonus freebet 50 PLN

✅600 punktów za rejestracja (do wykorzystania w Sklepie gracza)

Po aktywacji kodu i odebraniu bonusów powitalnych czekają na gracza PZBUK pozostałe promocje:

 • Sklep gracza – miejsce, gdzie wymienia się punkty na bonusy i darmowe zakłady! To inaczej program lojalnościowy, gdzie za poszczególne aktywności w PZBUK przyznawane są punkty. Dla przykładu – pozytywna weryfikacja danych osobowych to 1000 punktów.
 • Kombodoładowanie – im więcej zakładów postawisz na kuponie wielokrotnym, tym większy bonus otrzymasz! Maksymalnie można zyskać 15% doładowanie w przypadku trafienia zakładu wielokrotnego z minimum 11 typami. Co ważne – bonusy nie podlegają warunkom obrotu.
 • Puchar typera – od czasu do czasu PZBUK organizuje tzw. Puchar typera. To konkurs, gdzie typuje się dowolne wydarzenia sportowe przez określony czas (np. 3 dni). Za każdą postawioną złotówkę zdobywa się 1 punkt. Ci, którzy zdobędą najwięcej punktów otrzymują nagrody np. bonusy bez depozytu 500 PLN.
 • Cash-out – to funkcja pozwalająca wypłacić wygraną przed całkowitym rozliczeniem kuponu.

Użycie kodu – rejestracja

Kod bonusowy PROMOVIP jest kodem jednorazowego użytku, który można wykorzystać tylko podczas rejestracji konta na stronie pzbuk.pl. To oznacza, że z kodu skorzystać mogą tylko nowi klienci zakładów bukmacherskich PZBUK, którzy nie są u niego zarejestrowani.

Rejestracja w PZBUK składa się z formularza rejestracyjnego, który podzielony jest na trzy etapy. Kod bonusowy PROMOVIP należy wpisać w polu o tej samej nazwie, czyli “kod bonusowy” w drugim kroku wypełniania formularza (2/3).

Kod bonusowy PZBUK
Kod bonusowy PZBUK

Finalizując proces rejestracji, czyli weryfikując adres e-mail i numer telefonu komórkowego po zalogowaniu się na konto PZBUK bonusy będą gotowe do odbioru.

Aktywacja kodu

 1. Wejdź na stronę pzbuk.pl i zacznij uzupełniać formularz rejestracyjny
 2. W polu kod bonusowy podaj: PROMOVIP
 3. Postępuj z komunikatami PZBUK, by ukończyć rejestracje (weryfikacja)
 4. Zaloguj się do bukmachera wykorzystując wybrany login i hasło
 5. Uzyskasz dostęp do specjalnej oferty promocyjnej

Kod bonusowy na mobile

PROMOVIP – kod bonusowy aktywować można podczas rejestracji na komputerze oraz mobilnej wersji PZBUK. Co prawda, bukmacher ten nie oferuje mobilnej aplikacji, ale dostępna jest strona mobile, na której można założyć konto i wpisać kod bonusowy.

W PZBUK nie ma rozgraniczenia na komputer i mobile – w obu kanałach kod bonusowy brzmi tak samo: PROMOVIP.

Porównywarka kodów – który daje najwięcej?

Kod promocyjny LVbetKod promocyjny TotolotekKod promocyjny Fortuna
20 PLN – bez depozytu20 PLN – bez depozytu20 PLN – bez depozytu
Zakład bez ryzyka (brak)Zakład bez ryzyka (brak)115 PLN – zakład bez ryzyka
1500 PLN – od depozytu1000 PLN – od depozytu1000 PLN – od depozytu
Łącznie: 1520 PLNŁącznie: 1020 PLNŁącznie: 1135 PLN

PZBUK darmowy zakład 50 PLN

Główny bonus, jaki zyskuje się z kodem promocyjnym w PZBUK, to freebet, czyli darmowy zakład o wartości 50 PLN.

Darmowy zakład 50 PLN
Darmowy zakład 50 PLN

Darmowy zakład w PZBUK to nie bonus bez depozytu. W tym przypadku po rejestracji konta należy dokonać pierwszej wpłaty o wartości 50 PLN. Następnie za kwotę depozytu zagrać dowolny zakład z kursem minimalnym 1.80. Bez względu na rozstrzygnięcie kuponu PZBUK przyzna bonus freebet (darmowy zakład), który zostanie aktywowany na koncie po ponownym zalogowaniu się na pzbuk.pl.

Freebet pozostanie aktywny na koncie gracza przez 60 dni. W tym czasie bonus trzeba wykorzystać, a to oznacza postawienie dowolnego zakładu (pojedynczego lub wielokrotnego) za jego kwotę po kursie minimalnym 2.00. I to by było na tyle, ponieważ czy wygrasz, czy przegrasz bukmacher PZBUK nie wymaga dalszych warunków obrotu. Wygraną i bonusowymi środkami można dowolnie dysponować.

Co obstawisz z kodem bonusowym?

PZBUK to legalny bukmacher, którego właścicielem jest zagraniczna spółka Cherry Online, która posiada innego buka ComeOn. Obie firmy korzystają z tych samych dostawców, jeśli chodzi o ofertę kursową i zakłady. To prowadzi do konkluzji, że PZBUK nawiązuje kursami i zakładami do zagranicznego bukmachera ComeOn, który niegdyś z powodzeniem funkcjonował w Polsce.

Posiadając kod bonusowy masz pełne możliwości w korzystaniu z oferty PZBUK, który posiada zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Bonus powitalny w PZBUK to 50 PLN, ale wcale nie trzeba mieć tak wiele, by obstawić zakład u tego bukmachera. Minimalna stawka w PZBUK wynosi tylko 1 PLN.

W PZBUK dostępne są trzy rodzaje kursów: dziesiętne (najpopularniejsze), brytyjskie i amerykańskie. Typować można kupony pojedyncze i wielokrotne (akumulowane).

Dostępne sporty:

Piłka nożna, koszykówka, futbol amerykański, siatkówka, tenis, baseball, hokej, piłka ręczna, rugby, snooker, bilard, sporty motorowe, rzutki, kolarstwo, żużel, boks, unihokej, futsal, tenis stołowy, sporty zimowe, piłka wodna, badminton, bandy, MMA, esport, krykiet, surfing, netball.

Depozyty i wypłaty w PZBUK

Wpłatę w PZBUK zrealizujesz za pośrednictwem:

 • dotpay,
 • BLIK,
 • VISA,
 • Mastercard

Wypłaty dostępne są tylko na konto bankowe gracza.

Płatności w PZBUK
Płatności w PZBUK

Regulamin specjalnej oferty

 • Z kodu bonusowego można skorzystać do 31.12.2020
 • Aktualnie w PZBUK obowiązuje kod: PROMOVIP
 • Wpisując kod wielkość liter nie ma znaczenia
 • Co aktywuje kod: freebet 50 PLN + punkty do Sklepu gracza
 • Kod bonusowy wykorzystać można tylko raz – w trakcie rejestracji
 • Kod PROMOVIP obowiązuje w internetowych zakładach przez komputer i telefon
 • Podając niepoprawny kod nie zakwalifikujesz się do specjalnej oferty.

Najpopularniejsze kody promocyjne:

#1 Kod promocyjny Fortuna

#2 Kod promocyjny STS

#3 Kod promocyjny Betclic

 

[Głosów: 1   Average: 4/5]