Totolotek kod promocyjny 2020

Kod promocyjny w Totolotku umożliwia dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej, która składa się darmowego zakładu 20 PLN i bonusu od wpłaty do 1000 PLN. To więcej niż standardowa oferta, dlatego tak opłacalna jest rejestracja z kodem promocyjnym!

U bukmachera Totolotek kod promocyjny brzmi BONUSOWO i już sama nazwa sugeruje atrakcyjne bonusy. Specjalna oferta to możliwość otwarcia darmowego konta, które zostanie zasilone freebetem (darmowy zakład). Na takie rarytasy nie mają co liczyć ci użytkownicy, którzy zdecydują się na rejestracje bez kodu.

Kod w Totolotku ważny jest do 31.12.2020

Weryfikacja
Kod pozytywnie zweryfikowany 100%

Kod promocyjny w Totolotku – podsumowanie

OfertaCo zyskasz?
Kod promocyjny: BONUSOWODostęp do ekskluzywnej oferty
Bonus freebetDarmowy zakład 20 PLN
Bonus od depozytu100% od wpłaty do 1000 PLN
Gram Grubo14% więcej do wygranych
Mega KursyNajwyższe kursy spośród wszystkich bukmacherów
Bet ClubProgram lojalnościowy – punkty wymieniane na nagrody
VIP ClubSpecjalne kursy i bonusy
CashbackZwroty stawek za remisy 0:0

Co daje kod promocyjny?

Kod promocyjny to okazja, z której należy korzystać, bo pozwala na zdobycie dodatkowych i lepszych bonusów. Nie inaczej jest z kodem Totolotka. W standardzie klienci zakładów bukmacherskich na próżno mogą czekać na bonusy freebet, czyli darmowe zakłady za rejestracje konta. Wpisując BONUSOWO w polu kod promocyjny pieniądze lądują na twoim koncie!

✅ Bonus freebet 10 PLN – – > 20 PLN

✅ Bonus od depozytu 500 PLN – – > 1000 PLN

Bonus 1020 PLN to początkowa kwota, którą zyskujemy wpisując kod promocyjny BONUSOWO. To jednak nie koniec promocji, bo w Totolotku czekają także inne oferty:

 • Gram Grubo – 14% więcej do wygranych
 • Poleć przyjaciela – bonus 70 PLN
 • VIP Club – ekskluzywne oferty bonusów i kursów dla stałych graczy
 • Bet Club – program lojalnościowy, gdzie zbierane punkty wymienia się na nagrody rzeczowe, freebety i bonusy
 • Mega kursy – codzienna porcja najwyższych kursów na rynku
 • Cashback – zwrot stawki za remis 0:0

Porównywarka kodów – który daje najwięcej?

Kod promocyjny LVbetKod promocyjny TotolotekKod promocyjny Fortuna
20 PLN – bez depozytu20 PLN – bez depozytu20 PLN – bez depozytu
Zakład bez ryzyka (brak)Zakład bez ryzyka (brak)115 PLN – zakład bez ryzyka
1500 PLN – od depozytu1000 PLN – od depozytu1000 PLN – od depozytu
Łącznie: 1520 PLNŁącznie: 1020 PLNŁącznie: 1135 PLN

Użycie kodu – rejestracja

Kod promocyjny dostępny jest dla nowych graczy, a jego aktywacja odbywa się w trakcie rejestracji konta na totolotek.pl. W formularzu rejestracyjnym trzeba wprowadzić dane osobowe, adres e-mail i…kod promocyjny, który uaktywnia specjalne bonusy.

Kod promocyjny Totolotek
Rejestracja z kodem

Możliwość skorzystania z bonusów powitalnych pojawi się po ukończeniu rejestracji, która zwykle zajmuje kilka minut. Po tym jak gracz poprawnie uzupełni formularz, bukmacher weryfikuje dane osobowe i przesyła linka aktywującego konto.

Aktywacja kodu:

 1. Przejdź na stronę totolotek.pl i wypełnij formularz rejestracyjny
 2. Pole “kod promocyjny” uzupełnij hasłem: BONUSOWO
 3. Dokończ rejestrację postępując z wytycznymi bukmachera
 4. Zaloguj się na konto, a bonusy zostaną przypisane do konta

Kod mobile

Użytkownicy Totolotka mają do dyspozycji mobilną aplikację na Android i iOS. Gracze coraz częściej korzystają z telefonów zamiast z komputera, dlatego nie dziwi zainteresowanie mobilnym kodem promocyjnym.

Czy rejestrujesz się z telefonu, czy z komputera kod promocyjny Totolotek brzmi tak samo: BONUSOWO. Kod można wykorzystać na smartfonie i tablecie, a przypisane do niego bonusy będą miały łączną wartość 1020 PLN.

Bonus freebet 20 PLN

Darmowy bonus 20 PLN za rejestracje konta, to pierwsza z gratyfikacji w Totolotku przy wpisaniu kodu promocyjnego. Freebet, inaczej zwany, darmowym zakładem pojawi się na bonusowym saldzie tuż po pierwszym zalogowaniu na koncie w totolotek.pl.

Totolotek bonus
Bonusy w Totolotku

Kod BONUSOWO pozwala zyskać bonus bez depozytu 20 PLN, bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Warunkiem wykorzystania freebetu jest postawienie zakładu po kursie minimalnym 2.00.

Bonus od depozytu 1000 PLN

Po bonusie bez depozytu przyszedł czas na bonus od depozytu, czyli możliwość zyskania 1000 PLN! Kod BONUSOWO aktywuje bonus od pierwszej wpłaty, a Totolotek przyzna tyle – ile wpłacisz (100%)! Z zastrzeżeniem maksymalnej kwoty 1000 PLN.

Aby bonus doszedł do skutku nie wystarczy podać kod promocyjny – trzeba złożyć pierwszy depozyt. Minimalna wpłata pozwalająca na bonus to 20 PLN. Po tym jak zlecisz depozyt na twoim koncie pojawi się kwota wpłaty i bonusu. Zakładając maksymalny scenariusz będzie to 2000 PLN na zakłady sportowe!

Bonusy od depozytu można zdobyć również z kodami promocyjnymi:

Jak spełnić warunki obrotu bonusem?

W Totolotku bonus od depozytu podlega warunkom obrotu. Jak wyczytaliśmy w regulaminie kwotę wpłaty i bonusu trzeba obrócić trzy razy. Zakłady kwalifikujące się do obrotu muszą mieć kurs minimalny 2.00. Czas na spełnienie warunków to 180 dni od chwili przyznania.

Co obstawisz wpisując kod?

Wykorzystanie kodu promocyjnego, czyli przyznanych bonusów wiąże się ze stawianiem zakładów. Właśnie dlatego rejestrowałeś się w Totolotku, aby odebrać bonus i obstawiać kupony. Kod promocyjny daje dostęp do unikalnych promocji, ale też pełnej oferty bukmachera.

Sporty, które obstawisz w Totolotku (we wersji przedmeczowej i live):

Piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, boks, MMA, baseball, rugby, futbol australijski, futsal, siatkówka plażowa, snooker, unihokej, piłka wodna, krykiet, hokej na trawie, badminton, e-sport, tenis stołowy.

Z kodem promocyjnym zyskasz aż 1020 PLN, ale zakłady w Totolotku typować można już od symbolicznej złotówki. Rodzaje kuponów do obstawiania to pojedyncze, akumulowane i systemowe.

Jak wpłacić pieniądze?

Kod promocyjny zapewnia darmowy bonus, który nie wymaga wpłaty własnych środków, ale drugi z bonusów (od depozytu) obliguje do przelewu własnych środków finansowych.Jakie metody wpłaty oferuje Totolotek?

Do dyspozycji klienta są sprawdzone opcje płatności, które dają gwarancje, że nasze pieniądze bezpiecznie dotrą do celu:

 • Dotpay
 • VISA/MasterCard
 • TPAY
 • Skrill
 • Paysafecard

Regulamin specjalnej oferty

 • Kod promocyjny pozostaje aktywny do 31.12.2020
 • Przypisane bonusy do kodu promocyjnego to: Freebet 20 PLN i 100% od depozytu do 1000 PLN
 • Kod można zrealizować tylko podczas rejestracji na stronie totolotek.pl
 • Kod promocyjny obowiązuje tylko w internetowych zakładach (nie jest dostępny w punktach stacjonarnych)
 • Kod BONUSOWO przysługuje tylko nowym klientom Totolotka, którzy do tej pory nie rejestrowali u niego konta
 • Użycie nieaktywnego kodu może skutkować brakiem podwyższonych bonusów.
0
Tyle osób odebrało kod w tym miesiącu
[Głosów: 3   Average: 4/5]