LVBET kod promocyjny 2020

Kod promocyjny LV BET aktywuje ekskluzywną promocję dla nowych graczy. Potrójny bonus powitalny o łącznej kwocie 1520 PLN oraz dodatkowe bonifikaty! Użycie kodu pozwala na zdobycie bonusu bez depozytu i bonusów od depozytów.

Dla bukmachera LV BET kod promocyjny to PROMO2020. Specjalna oferta (dostępna tylko z kodem) pozwala na otwarcie darmowego konta w LV BET, które zostanie zasilone bonusem bez depozytu o wartości 20 PLN. Na takie atrakcje nie mają co liczyć ci, którzy wybiorą rejestracje bez kodu.

Kod ważny jest do 31.12.2020

Weryfikacja
Kod pozytywnie zweryfikowany 100%

Kod promocyjny LVBET – podsumowanie

OfertaCo zyskujesz?
Kod promocyjny: PROMO2020Oferta VIP
Bonus bez depozytuDarmowe 20 PLN za rejestracje
Bonus od pierwszej wpłatyBonus do 1000 PLN (kurs mnożnika x100)
Bonus od drugiej wpłatyBonus do 500 PLN (kurs mnożnika x50)
Sporty wirtualneBonus 20 PLN
Topowa liga europejska14% więcej na zakłady mobile
Gruby Kupon20% więcej do wygranych
Bezpieczny KuponZwrot stawki za przegrany kupon “kombi”
NBA NHL Night LightKonkurs typerski – 4000 PLN do wygrania
MultikozakDoładowanie 25% do wygranych kuponów
LV PunktyProgram lojalnościowy 100 punktów = 5 PLN

Co daje kod promocyjny?

Kod bonusowy LV BET to optymalizowanie zysków, a inaczej mówiąc – lepszy i wyższy bonus powitalny. Dla przykładu w standardzie bukmacher LV BET nie oferuje bonusu bez depozytu, a z kodem automatycznie darmowe środki zostają przypisane do nowego klienta.

✅ Bonus bez depozytu 20 PLN (niedostępny w podstawowej ofercie)

✅ Bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

✅ Bonus od drugiej wpłaty 500 PLN

Zakładając klasyczne konto możesz odebrać na start 1500 PLN. Kod promocyjny daje dodatkowe 20 PLN bez depozytu, a więc łącznie 1520 PLN. To jednak nie koniec promocji, bo w LV BET w trakcie gry czekają dodatkowe bonusy:

 • 50 PLN bez depozytu – dla wybranych graczy posiadających karnety klubów (m.in. Wisły Kraków, Arki Gdynia lub Wisły Płock)
 • Gruby Kupon – 20% do wygranych zakładów
 • Bezpieczny Kupon – zwrot stawki 50 PLN
 • Multikozak – nawet 25% do wygranych zakładów
 • Dwie dychy na sporty wirtualne
 • Topowa liga europejska – 14% do wygranych zakładów mobile
 • NBA NHL Night Light – konkurs (do wygrania 4000 PLN)
 • LV Punkty – program lojalnościowy 100 pkt = 5 PLN

Porównywarka kodów – który daje najwięcej?

Kod promocyjny LVbetKod promocyjny TotolotekKod promocyjny Fortuna
20 PLN – bez depozytu20 PLN – bez depozytu20 PLN – bez depozytu
Zakład bez ryzyka (brak)Zakład bez ryzyka (brak)115 PLN – zakład bez ryzyka
1500 PLN – od depozytu1000 PLN – od depozytu1000 PLN – od depozytu
Łącznie: 1520 PLNŁącznie: 1020 PLNŁącznie: 1135 PLN

Użycie kodu – rejestracja

Kod promocyjny PROMO2020 aktywowany zostaje poprzez jego wpisanie w formularz rejestracyjny LV BET. Rejestrując konto na lvbet.pl należy uzupełnić pola dotyczące danych osobowych i właśnie kodu promocyjnego.

Kod promocyjny LVBET
Kod promocyjny LVBET

Wprowadziłeś udanie kod? Jeśli tak, to postępuj zgodnie z wytycznymi bukmachera w celu finalizacji rejestracji. Zweryfikuj dane i adres e-mail, a to pozwoli skorzystać z bonusów przypisanych do kodu.

Aktywacja kodu

 1. Przejdź na stronę lvbet.pl i zacznij wypełniać formularz rejestracyjny
 2. W polu kod promocyjny podaj: PROMO2020
 3. Dokończ rejestrację stosując się do komunikatów LV BET
 4. Zaloguj się na konto używając wybranego loginu i hasła, a oferta promocyjna będzie do twojej dyspozycji

Kod na telefon

Kod promocyjny w LV BET obowiązuje zarówno dla graczy korzystających z komputerów, jak i mobilnych urządzeń (telefon, tablet). Rejestrując konto w LV BET przez telefon należy podać ten sam kod (PROMO2020) w celu uzyskania powiększonych bonusów powitalnych.

LV BET oferuje aplikacje na systemy Android i iOS.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Pierwsze co zyskujesz z kodem, to darmowy bonus 20 PLN! Promocja wyrażona jest jako bonus z mnożnikiem kursu x20, czyli na koncie pojawi się 1 PLN i mnożnik x20, co w rzeczywistości daje darmowe 20 PLN.

LVBET bonus
Bonus bez depozytu

Aktywowałeś kod promocyjny, ale bonus nie pojawił się na koncie? To dlatego, że musisz zrobić coś jeszcze! Mianowicie, napisać na adres [email protected]  pustą wiadomość w tytule podając “bonus bez depozytu”. Dopiero wtedy bukmacher przyzna darmowy zakład na twoje konto.

Darmowy bonus to idealna okazja na wypróbowanie zakładów LV BET. Aby wykorzystać bonus zbuduj kupon złożony z przynajmniej 3 typów, tak aby jego kurs minimalny osiągnął wartość 2.50. Wtedy możesz aktywować bonus z mnożnikiem x20.

Bonus na koncie pozostaje ważny przez 30 dni.

Darmowy bonus bez depozytu można zdobyć również korzystając z kodów:

Bonus 1000 PLN

Drugi z bonusów (dostępny z aktywnym kodem), to mnożnik kursu x100, dzięki któremu można zyskać aż 1000 PLN! Bonus przyznawany jest od wpłaty, a więc w celu jego odbioru należy zrealizować depozyt na koncie LV BET.

W ramach tej oferty bukmacher przyzna bonus 1% od wpłaconej kwoty i mnożnik kursu x100. Wpłacając 1000 PLN na bonusowym saldzie pojawi się 10 PLN i mnożnik, co łącznie daje dodatkowe 1000 PLN.

Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem przygotuj kupon kombi, który składał się będzie z minimum 3 typów i kursu minimalnego 2.50. Aktywuj mnożnik x100, co pozwoli znacznie powiększyć wartość stawki, a co za tym idzie ewentualne wygrane.

Bonus 500 PLN

Trzeci i zarazem ostatni bonus powitalny LV BET w ramach kodu promocyjnego, to mnożnik kursu x50, dzięki któremu można zyskać 500 PLN.

Ten rodzaj bonusu dostępny jest przy okazji drugiej wpłaty na konto (po wykorzystaniu bonusu bez depozytu i bonusu 1000 PLN). Bonifikata jest o połowę niższa niż w pierwszym bonusie od depozytu, ale warunki oferty identyczne.

W ramach bonusu 500 PLN gracz po drugim depozycie otrzyma bonus 1% i mnożnik kursu x50. Wykorzystanie mnożnika wiąże się z zagraniem kuponu kombi (złożonego z minimum 3 zdarzeń, z kursem minimalnym 2.50).

Co obstawisz wykorzystując kod?

Kod promocyjny w LV BET to dostęp do ekskluzywnych ofert bonusowych, ale także możliwość korzystania z pełnej oferty bukmachera tj. zakładów przedmeczowych, live i dodatkowych funkcji.

W LV BET dostępne są praktycznie wszystkie dyscypliny sportowe – od piłki nożnej przez tenis i siatkówkę aż po darts i esport. Na stronach tego bukmachera zagrasz zakład pojedynczy, kombi – wszystko to również dostępne jest w wersji zakładów “na żywo”. Dowolny kupon możesz obstawić już za 1 PLN.

Zakłady LVBET mogą imponować, jeśli chodzi o ich ilość. Dla przykładu mecz piłki nożnej typować można na około 170 możliwości. Do wyboru gracza nie są tylko podstawowe rynki, a dodatkowe rozstrzygnięcia jak handicapy. Bukmacher idąc z duchem czasu oferuje sporo wydarzeń także na esport, który staje się coraz bardziej popularny na świecie i zakładach bukmacherskich.

Jak wpłacić pieniądze?

Poza bonusem bez depozytu pełne wykorzystanie kodu promocyjnego możliwe jest tylko po realizacji pierwszego i drugiego depozytu. Zatem, jak wpłacić pieniądze?

Konto LV BET zasilić można na kilka popularnych sposobów:

 • dotpay
 • Skrill
 • Przelewy24
 • Paymenticon
 • tpay
 • BLIK
 • VISA
 • Mastercard

Regulamin specjalnej oferty

 • Kod promocyjny pozostaje aktywny do 31.12.2020
 • Powiększone bonusy dostępne są tylko po wpisaniu kodu PROMO2020 w trakcie rejestracji
 • Kod zostaje aktywowany automatycznie po wprowadzeniu do formularza rejestracyjnego LV BET
 • Kod promocyjny PROMO2020 obowiązuje tylko dla nowych klientów LV BET
 • Kod promocyjny działa w internetowych zakładach (nie jest dostępny w punktach stacjonarnych)
 • Użycie nieaktywnego kodu może skutkować brakiem specjalnych bonusów
0
Tyle osób wykorzystało kod w tym miesiącu
[Głosów: 6   Average: 4.7/5]