Jakie bonusy zyskujesz z kodem promocyjnym?

Wprowadzony kod promocyjny podczas rejestracji u bukmachera otwiera dostęp do ekskluzywnych promocji. Jakie bonusy można zyskać korzystając z aktualnego kodu promocyjnego?

W zakładach bukmacherskich kod promocyjny ma to do siebie, że zazwyczaj dostępny jest tylko dla nowych klientów. Jego aktywacja to moment wpisania go do formularza rejestracyjnego. To oznacza, że kod uruchamia specjalny bonus powitalny.

Bonus powitalny – to promocja dedykowana dla nowych klientów bukmachera. To oferta na powitanie gracza, która ma zachęcić go do rejestracji konta. W obrębie bonusu powitalnego funkcjonuje kilka rodzajów promocji:

  • Bonus bez depozytu (freebet)
  • Zakład bez ryzyka
  • Bonus od depozytu

Kod promocyjny pozwala na skorzystanie z lepszego niż w standardzie bonusu powitalnego. To może oznaczać wyższą kwotę bonifikaty lub dodatkowy bonus. W aktualnej ofercie kodów promocyjnych bukmacherzy łączą dwie promocje oferując podwójne bonusy.

Bonusy dostępne z kodem

BukmacherStandardowy bonusBonus z kodemObowiązujący kod
LVbet logoBonus bez depozytu 20 PLN
Bonus 1500 PLN
Bonus bez depozytu 20 PLN
Bonus 1500 PLN
PROMO2019
Fortuna logoBonus bez depozytu 10 PLN
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonus od depozytu 400 PLN
Bonus bez depozytu 10 PLN
Zakład bez ryzyka 100 PLN 115 PLN
Bonus od depozytu 400 PLN
XWIN
Totolotek logoBonus freebet 10 PLN
Bonus od depozytu 1000 PLN
Bonus freebet 10 PLN 20 PLN
Bonus od depozytu 1000 PLN
BONUSOWO

Bonusy bez depozytu

To jeden z tych bonusów, który najbardziej przypadł do gustu graczom zakładów bukmacherskich. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – bo to darmowe pieniądze na grę. Bonus bez depozytu nie angażuje własnych środków finansowych. To inaczej mówiąc środki finansowe za rejestracje konta.

Bardzo często zdarza się, że bonus bez depozytu dostępny jest tylko przy użyciu kodu promocyjnego. To jeden z tych gratisów, które zyskuje posiadacz aktywnego kodu.

Sposób odbioru bonusu bez depozytu jest banalnie prosty:

Rejestrujesz konto → Wprowadzasz kod promocyjny → Odbierasz darmowe pieniądze na grę.

Bonus bez depozytu funkcje również jako promocja zatytułowana “darmowy zakład”.

Kody na bonus bez depozytu

✅ LVBET kod promocyjny PROMO2019: bonus bez depozytu 20 PLN
✅ Totolotek kod promocyjny BONUSOWO: freebet 20 PLN

Zakłady bez ryzyka

Powiedzenie mówi: kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Kod promocyjny aktywujący bonus cashback niweluje ryzyko porażki, ale to nie oznacza, że klient traci okazje na wygrane, czyli szampana!

Zakład bez ryzyka to jedna z nielicznych okazji u bukmachera, w której nie ryzykuje się utraty finansowej. Bonus pozwala na postawienie kuponu, który może tylko wygrać, ponieważ w razie porażki – bukmacher zwraca stawkę!

Kody na zakład bez ryzyka

✅ Fortuna kod promocyjny XWIN: zakład bez ryzyka 115 PLN

Bonusy od depozytu

Najwięcej środków na grę można zyskać dzięki bonusom od depozytu. Kwoty te sięgają kilku, a nawet kilkunastu set złotych. Jeśli dodamy do tego kod promocyjny i dodatkowe doładowanie – wyjdą naprawdę atrakcyjne kwoty finansowe.

Bonus od depozytu przyznawany jest od wartości pierwszej wpłaty. Z reguły jest to 100% od wpłaty, choć bywa, że bukmacherzy dają 50% lub 200% od depozytu. Promocja ta wiąże się ze spełnieniem warunków obrotu, gdzie bukmacher uwzględnia zasady skorzystania z bonusowych środków.

Kody na bonusy od depozytu

✅ LVBET kod promocyjny PROMO2019: 1000 PLN od pierwszej wpłaty i 500 PLN od drugiej wpłaty
✅ Totolotek kod promocyjny BONUSOWO: 1000 PLN od pierwszej wpłaty
✅ Fortuna kod promocyjny XWIN: 400 PLN od pierwszej wpłaty

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]