Kody promocyjne na bonusy bez depozytu

Najczęściej bukmacherskie kody promocyjne służą zdobyciu tzw. bonusu bez depozytu, czyli innymi słowy darmowych środków na grę. Wśród legalnych bukmacherów nie wszyscy przypisują do kodu promocyjnego bonus bez depozytu. Sprawdź, gdzie zagrasz za darmo wpisując aktualny kod promocyjny!

Darmowe bonusy bukmacherskie przykuwają uwagę klientów zakładów sportowych. To nie dziwi, bo któż z nas nie lubi dostać czego za darmo? Część z legalnych bukmacherów w Polsce pozwala zyskać ten typ bonusu. Zazwyczaj jest to kilkadziestiąt złotych, ale jak to się mawia: lepszy rydz niż nic. A wszystko co należy zrobić, aby odebrać bonus bez depozytu, to zarejestrować konto przy użyciu wymaganego kodu promocyjnego.

Kody, które dają darmowy bonus

W zakładach bukmacherskich rozróżnia się kilka typów bonusów. Jeden z najbardziej popularnych to tzw. bonus bez depozytu. Co on oznacza? Już sama nazwa wskazuje, że aby go otrzymać nie jest wymagany depozyt/wpłata. O co chodzi w tego typu promocji? Po prostu to finansowa gratyfikacja dostępna z kodem promocyjnym. Innymi słowy – jeśli korzystać z aktywnego kodu, a bukmacher posiada ofertę bonusu bez depozytu – to darmowe środki mogą należeć do ciebie!

Darmowy bonus to idealna okazja dla graczy z mniejszym kapitałem na grę lub osób, które chcą spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Wpisując kod promocyjny na bonus bez depozytu otrzymujesz pieniądze na grę bez konieczności inwestowania własnych środków. Czy może być lepiej?

Bonusy bez depozytu - kody promocyjne 2020

BukmacherKod promocyjnyBonus bez depozytuWarunki
Fortuna kod promocyjnyXWINBonus bez depozytu 20 PLN (1400 FKP)Bonus jako 1400 punktów Fortuna Klub Plus
LVBET kod promocyjnyPROMO2019Bonus bez depozytu 20 PLNBonus w formie mnożnika kursu x20
STS kod promocyjnyBONUSVIPBonus bez depozytu 29 PLNDarmowy zakład 29 PLN
Totolotek kod promocyjnyBONUSOWOBonus bez depozytu 20 PLNDarmowy zakład 20 PLN

Kody na bonusy bez depozytu a inne promocje

Polscy bukmacherzy kody promocyjne łączą w kilka bonusów. Co to oznacza? To że wpisanie jednego kodu daje nie tylko bonus bez depozytu, ale możliwość skorzystania z pozostałych ofert specjalnych bukmachera. Kody dostępne są dla nowych graczy, a więc aby z nich skorzystać należy założyć konto. Generalnie kod promocyjny daje dostęp do ekskluzywnej promocji powitalnej, w skład której (bardzo często) wchodzi również bonus bez depozytu.

Kody promocyjne Fortuna, STS czy LVBET umożliwiają zdobycie nie tylko darmowego bonusu, ale także bonusu od depozytu, którego wartości przekraczają nawet 1000 PLN! Gracz, który chce zmaksymalizować zyski powinien łączyć promocje, czyli korzystając z kodu odebrać bonus bez depozytu oraz pozostałe bonifikaty przypisane do kodu.

Bonusy bez depozytu – szczegóły promocji

Generalizując odbiór bonusu bez depozytu wiąże się tylko z rejestracją konta i użycie kodu promocyjnego. Jednak każda z promocji różni się pomiędzy sobą detalami, a bonusy niekiedy są wyrażone w inny sposób. Dlatego poniżej pokrótce przedstawiamy każdy z bonusów bez depozytu dostępny z kodem promocyjnym.

Fortuna bonus bez depozytu – kod promocyjny: XWIN

Aby odebrać bonus bez depozytu w Fortunie należy zarejestrować konto na stronie tego bukmachera i w polu “kod promocyjny” wpisać: XWIN (nie ma rozróżnienia na wielkie i małe litery).

Bonus zostanie przyznany od razu po aktywacji konta. Co jednak ciekawe, forma bonusu to 1400 punktów Fortuna Klub Plus (program lojalnościowy), co odpowiada kwocie 20 PLN.

LVBET bonus bez depozytu – kod promocyjny: PROMO2019

W LVBET bonus bez depozytu zostanie przyznany każdemu nowemu klientowi, który podczas rejestracji na stronie lvbet.pl użyje kodu promocyjnego: PROMO2019.

LVBET bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu 20 PLN

Bonus zostanie wyrażony jako 1 PLN na koncie bonusowym + mnożnik kursu x20, co daje w istocie możliwość gry za 20 PLN.

STS bonus bez depozytu – kod promocyjny: BONUSVIP

Aby zyskać w STS bonus bez depozytu 29 PLN trzeba założyć konto na sts.pl wpisując kod promocyjny: BONUSVIP.

Darmowy bonus w formie freebetu 29 PLN zostanie przyznany automatycznie po rejestracji konta i pierwszym logowaniu.

Totolotek bonus bez depozytu 20 PLN – kod promocyjny: BONUSOWO

Na bonus bez depozytu w Totolotek kod promocyjny brzmi: BONUSOWO. Tak jak u pozostałych bukmacherów, tak i w Totolotek wymagany kod należy wprowadzić podczas rejestracji konta.

Bonus bez depozytu w Totolotek, to darmowy zakład o wartości 20 PLN (dopisywany do konta po pierwszym logowaniu nowego klienta).

[Głosów: 2   Average: 4.5/5]